מוסך ומרכז שירות לרכב

צביעת רכבים

כאשר תסיים עם שטיפת המכוניות והמכונית שלך מוכנה לצביעה חדשה, אתה תהיה מוכן להתמודד עם השלב הבא: ציור. להקדים את הרכב שלך עם פריימר. מעיל זה משמש כמדרון, מחליק את כל פגמים על פני השטח. הוא מגן על הרכב שלך מפני קורוזיה. זה גם מקל על יישום השכבות הבאות של צבע, ומאפשר לערבב צבעים ולהשתמש בסוגים שונים יותר של צבעים.

ברגע שתבחר את הצבע, תצטרך לבחור גימור חדש לצבע שלך. בדרך כלל, הדבר כרוך בריטוש פני השטח של הרכב כדי להסיר כל צבע קיים. ברגע שבחרת את הצבע, הגיע הזמן ליישם שכבות של צבע. למרות שזה יכול להיראות מרתיע, זה שווה את זה בסופו של דבר. התהליך קל גם אם מעולם לא ציירת מכונית.

כדי להשלים את המשימה, תצטרך להקדיש כמה סופי שבוע וסוף שבוע. ברגע שהחלטת להתחיל, תצטרך להכין את האספקה. ערכת צבע טובה תכלול 12,000 ו-2000 חישוקי חול, נייר דבק, נייר וכלב מעיל נקי. נדרשות גם משקפי בטיחות ומסכה. תצטרך להכין נייר זכוכית ומברשת כדי לוודא שהצבע יופעל באופן שווה.

בעוד תהליך הציור יכול להיעשות על ידי רוב האנשים, זה עדיין חשוב יש הכנה נכונה וידע של התהליך. בדרך כלל תצטרך להכין את החומרים לסוף שבוע. אתה תצטרך אקדח ספריי צבע, כיסוי חלונות, סרט כרום, ופריימר. בסופו של דבר, אתה תשלם על הצבע והעבודה. אספקה זו יכולה להסתכם במהירות כך להיות מוכן. אתה גם צריך לוודא שאתה לובש ציוד בטיחות.

אחרי שתכין את החומרים, תצטרך להכין את הרכב שלך לציור. ניתן למרוח את הצבע על כל משטח, כולל הפנים והחיצוני. יש כמה צעדים שמעורבים בתהליך, ועדיף לקבל כמה שיותר מידע לפני שאתה מתחיל. ברגע שתאסוף את כל החומרים, תוכל להתחיל לצבוע את הרכב שלך! הכנת המשטחים תדרוש ליטוש או יישום פריימר.

הכנת הרכב חיונית לפני שאתה מתחיל. אתה צריך חול המשטחים האופקיים של הרכב שלך. אז תצטרך לצבוע את הגג של הרכב ואזורים אחרים. תצטרך אקדח ספריי צבע עם זרבובית כדי לעשות את העבודה כמו שצריך. עדיף אקדח ספריי צבע שיכול להכיל את כל החומרים. אם אתה אדם של DIY, אתה יכול בקלות לצבוע את הרכב שלך בעצמך.

תא ספריי זמין גם כן. רובוטים מרובים יוצבו בצדדים מנוגדים של התא כדי לצבוע משטחים אופקיים של כלי רכב. מלבד צביעת הפנים, הרובוטים יצבעו גם את המשטחים החיצוניים של הרכב. התהליך ידני ברובו והמכונית תתייבש תוך שעות ספורות. אתה יכול גם להשתמש באקדח צבע כדי לצבוע את תא המטען או אזורים קשים להשגה אחרים של הרכב.

אם אתה רוצה לעשות את זה בעצמך, אתה יכול לבחור מוסך אוטומטי מקצועי. חנות הצבע תחול על פני הרכב כדי ליצור גימור חלק. מרסס הצבע יפעיל את שכבת הצבע הסופית. שכבות נוספות יכולות להידרש במקרה הצורך. בדרך כלל, לצבוע לוקח כשעה להשלים. עלות הצביעה תשתנה בהתאם לגודלה ולמורכבותה.

חנות צבע מקצועית יכולה בקלות לצבוע מחדש רכב. זה ידרוש כמה סופי שבוע כדי להשלים את הפרויקט. בחנות צבע יהיו כל הכלים והאספקה הדרושים לצביעת רכב. אלה כוללים מלטשת ונייר זכוכית. זה גם ידרוש חוצץ וכוסות בטיחות. זה רעיון חכם לשכור צייר מנוסה לצייר את הרכב שלך.

חנויות צבע מקצועיות ישאו מגוון רחב של צבעים שיתאימו לצבע הרכב שלך. איש מקצוע יכול להשתמש במגוון סוגים שונים של צבעים כדי ליצור מראה ייחודי לרכב שלך. חנות הצבע חייבת להתאים לצבע המקורי של המכונית שלך. צביעת רכבים מקצועית תעקוב אחר קווים מנחים מחמירים להימנע מרפיסת יתר ולשמור על האזור הסובב נקי. בחנות הצבע המקצועית יהיה הציוד הדרוש כדי להגן על הסביבה הסובבת בנוסף לאיכות הצבע.